Šviesolaidinis internetas mieste

UAB Magnetukas 2017 m. gegužės mėn. 15 d. su Telia Lietuva, AB pasirašė bendradarbiavimo sutartį Nr. 2017/LTP-9. Šios sutarties pagrindu UAB Magnetukas gali teikti savo paslaugų vartotojams šviesolaidinio interneto, išmaniosios IP televizijos ir kitas paslaugas, paslaugų teikimui naudojant Telia Lietuva, AB teikiamą prieigos iki galinio vartotojo patalpų paslaugą.

Nuo šiol UAB Magnetukas šviesolaidinio interneto paslaugas gali pasiūlyti tiek privatiems, tiek verslo klientams, tiek individualiuose ar daugiabučiuose namuose, tiek verslo centruose - tai yra visur, kur veikia Telia Lietuva, AB šviesolaidinis internetas.

Potencialiam klientui užsakant šviesolaidinio interneto paslaugas, reikia:

  • ištirti technines sąlygas (tai gali užtrukti nuo 2 iki 5 darbo dienų);
  • patvirtinti užsakymą, suderinti konkretų laiką, kada bus atliekami darbai (tai gali užtrukti nuo 2 iki 5 darbo dienų);
  • įsileisti į kliento patalpas kvalifikuotus specialistus šviesolaidinio kabelio pravedimui, optinio konverterio pastatymui, paslaugos paleidimui (tai gali užtrukti nuo 15 min. iki 2 valandų).

Interneto paslaugos įrengimas dažniausiai yra nemokamas pasirašant 24 mėn. sutartį. Plačiau apie šviesolaidinio interneto planus, įkainius skaitykite čia.

Šviesolaidinis internetas kaime

Kaimiškose vietovėse ir gyvenvietėse, kur yra pravestas šviesolaidinis kabelis, UAB Magnetukas, bendradarbiaudamas su VšĮ "Plačiajuostis internetas" bei "Telia Lietuva, AB" taip pat dažnai gali pasiūlyti šviesolaidinio interneto paslaugas savo klientams.

Maloniai prašome susisiekti su Magnetuko kolektyvu ir nurodyti adresą, kuriuo domina šviesolaidinio interneto paslauga, ir mes per keletą dienų pateiksime atsakymą dėl techninių galimybių įvesti šviesolaidinį internetą. Užklausos formą rasite čia.

Nesant galimybių šviesolaidiniam internetui - siūlome neribotą internetą bevielio ryšio antenos pagalba. Plačiau apie bevielio ryšio technologijos planus prašome skaityti čia.